Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 45cm |
| Full Length | 70cm, 68cm |
| Handle Length | 20cm, 20cm |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CE | Certificate |
| Dimensions | 68CM |
| Warning | keep away from fire |
Instock
There are no reviews yet.