Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 3 pieces * 8ml |
| Model Number | no wipe top coat |
| NET WT | 8ml |
| Type | Top Coat |
| Item Type | TOP COAT |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| application | nail art |
Instock
There are no reviews yet.