Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | ACRYLATES COPOLYMER |
| Quantity | 1 |
| NET WT | 7ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | Tonitu g. |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
Instock
There are no reviews yet.