Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Nail Glow with Vitamin E |
| NET WT | 12ml |
| Type | Bright Oil |
| Brand Name | Tinovo Uno |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Items Type | Professional Nail Glow Strengthener for Nails |
| Style | Little Green Nail Hardener with Vitamin E |
| Models | Nail Natural Concealer Foundation Polish |
| Condition | Brand New Arrival |
| Quality | Top Quality Guaranteed |
| Colors | A Little Green |
| Dry | Fast Natural Drying |
| Effect | High Glossy and Super Shine |
| Lasting Time | About 2 Weeks |
| Manicure | Air Dry Nail Growth Polish for Damaged Nails |
| Nail Art | Long Wearing Nail Hardener for Thin Brittle Nails |
| Advantages | Healthy and Eco-friendly |
Instock
There are no reviews yet.