Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Alpine Snow Normal Nail Polish |
| NET WT | 12ml |
| Type | Bright Oil |
| Brand Name | Tinovo Uno |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Items Type | Professional Nail Strengthener Nail Lacquer |
| Style | Normal Nail Polish for Nail Care |
| Models | Quick Dry Long Lasting Nail Lacquer |
| Condition | Brand New Arrival |
| Quality | Top Quality Guaranteed |
| Color | White, Clear |
| Use with | Keratin Base and Mega Shine Top Coat |
| Lasting Time | About 2 Weeks |
| Remove | By Nail Polish Remover |
Instock
There are no reviews yet.