Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Ingredient | RESIN |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | SLH-TOP |
| NET WT | 15ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | Rosalind |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China, China |
| Item Type | TOP COAT |
| Suitable for skin | Any skin type |
| Nail Art Nail | Nail Gel Primer |
| Certificate | SGS/ MSDS |
Instock
There are no reviews yet.