Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | uv resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | 8908-71 |
| NET WT | 15g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | RS NAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Type 1 | Nail Top Coat |
| Type 2 | No wipe top coat |
| Type 3 | Hard Top Coat |
| Type 4 | rhinestone glue gel |
| Type 5 | 3D Water Drop Nail Gel |
| Type 6 | 5 In 1 Multifunction Top Coat |
| Type 7 | 5 In 1 Hard Top Coat |
| Type 8 | Water Ripple Gel |
| Type 9 | Functional UV Gel |
| Type 10 | Rhinestone Glue |
| Characteristic | Healthy/Eco-friendly |
| Painting gel for nails | Nail Design, Gel nail, Nail polish gel |
| Curing Tools | UV Lamp, Led Lamp |
Instock
There are no reviews yet.