Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 cm |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 bottle |
| NET WT | 10g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | mshare |
| Item Type | TOP COAT |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Tool | uv lamp or led lamp |
| Application | Nail Art Beauty, Nail Salon, Nail SPA or Training |
| shelf-life | 24 month |
Instock
There are no reviews yet.