Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Top Coat No Sticky |
| NET WT | 12ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | Tinovo Uno |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Items Type | Top Coat No Sticky |
| Style | Mnaicure UV Gel Nail Polish |
| Condition | Brand New Arrival |
| Quality | EU Top Quality Guaranteed |
| Cured Tools | UV/LED Lamp |
| Usage | Manicure Nail Art Decorations and Nail Gel |
| Features 1 | Long Lasting Soak Off Semi Permanent Vernis UV gel |
| Features 2 | Top Coat No Sticky, Diamond Shine and Nail Art |
| Advantages | Healthy and Eco-friendly |
| Application | Nail Salon, Nails Shop, Manicure at home |
| Effect | Glossy and Super shine |
| Certificates | SGS MSDS |
| Support | Wholesale Drop Ship |
Instock
There are no reviews yet.