Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | ROSALIND Gel |
| NET WT | 7ml |
| Type | Top Coat |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Feature | Vernis Semi Permanent |
| Certification | MSDS, SGS |
| Curing Tools | LED or UV Lamp |
| Curing Time | LED lamp 60s, UV Lamp 2min |
| Advantage | Healthy and E-co friendly |
| Soak Off | Yes |
| Application | Nail Beauty /Salon/ training or private using |
| Applicable Occasions | Party/Holiday |
Instock
There are no reviews yet.