Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | uv resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | 8908-71 |
| NET WT | 5g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | RS NAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Type 1 | Hard Top Coat |
| Type 2 | hard top coat for nails |
| Type 3 | No Wipe Top Coat |
| Type 4 | Reinforce Gel |
| Type 5 | Rhinestone Glue |
| Need | LED Lamp/UV Lamp |
Instock
There are no reviews yet.