Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | GTS36 |
| NET WT | 7ml/bottle |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | SWEET TREND |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Item Condition | 2023 New Nail Polish Top Coat |
| Effect | Matte/Glossy |
| Use For | Cured By UV/LED Lamp |
| Details | Super No Wipe Top Coat |
| Functions 1 | Tempered Glass Soak Off Nail Polish |
| Functions 2 | UV Semi-permanent Varnish |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Design | No Wipe Gel Polish For Nails |
| Detail | Long Lasting Reinforce Polish Gel |
| Feature 1 | Nail Art Decoration Lacquer |
| Feature 2 | Trend High Quality Nail Gel |
| Feature 3 | Nail Supplies For Professionals |
Instock
There are no reviews yet.