Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 1 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | hema free top coat, Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1 |
| Model Number | 13025 |
| NET WT | 9ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | VENALISA |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Color | Clear color |
| Hema Free | Hema free color gel /base/top coat |
| Used for | Nail Beauty Salon/ training or private using |
| Curing Lamp | UV or LED Lamp |
| Warranty | 36months |
| Gross Weight | 9ml/bottle |
Instock
There are no reviews yet.