Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 12 cm |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 |
| Model Number | 823s2 |
| NET WT | 225g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | VENALISA |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
Instock
There are no reviews yet.