Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | uv resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | K-GJ-ZX-0322 |
| NET WT | 12g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | RS NAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Type 1 | Velvet Matte Top Coat Gel |
| Type 2 | Matt Frosted Gel |
| Type 3 | Matte Velvet Top Coat |
| Type 4 | Velvet Top Coat |
| Type 5 | Matte Top Coat |
| Type 6 | Matt Velvet Top Coat |
| Curing Tools | UV LED Lamp |
Instock
There are no reviews yet.