Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 3 cm |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | NCN |
| NET WT | 8ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | NAILWIND |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| bottle | glass |
Instock
There are no reviews yet.