Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | UV Resin |
| Quantity | 1 |
| NET WT | 15ml |
| Type | Top Coat |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Private Label | 15ml Tempered Top Coat Bright Effect Long Wear Color Natural |
| Colors | Clear |
| Certificate | MSDS |
| OEM ODM | Private Label Create Your Own Brand |
Instock
There are no reviews yet.