Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Shimmery Gold Top Coat No Wipe |
| NET WT | 15ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | KODIES GEL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Items Type | Shimmer Aurora Top Coat UV Gel Nail Polish |
| Style | Gel Nail Polish Glitter Top Coat No Wipe 2 IN 1 |
| Models | Mermaid Pearl Sparkly Gel Nail Polish |
| Condition | Brand New Arrival |
| Quality | Top Quality Guaranteed |
| Color | Holographic Laser Gold |
| Cured Tools | Professional UV/LED Lamp |
| Use With | Rubber Base Coat UV Gel Nail Polish |
| Effect | Shimmery High Glossy and Super Shine |
| Features | Holographic Soak Off UV Gel Polish Glitter Top Coat 2 IN 1 |
| Advantages | Healthy and Eco-friendly |
Instock
There are no reviews yet.