Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | UV Curable Polyurethane Resin |
| Quantity | 1, 1PCS |
| Model Number | VTP |
| NET WT | 11.3g |
| Type | Top Coat |
| Item Type | TOP COAT |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Manicure Hybrid Primer | Easy to Remove, Easy to Handle |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Warrenty | 24 months |
| Lasting Time | Around 4 weeks |
| in Stock | all color in stock |
Instock
There are no reviews yet.