Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 8cm |
| CE | Certificate |
| Full Length | 16cm |
| Handle Length | 8cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Kuronami No Yaiba |
| Warning | The product is a metal ornament product, please do not use it for phys |
| Features | Stuffed, Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 16cm |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Valorant Weapon |
| Size | 16cm |
| Metal Type | Metal |
| Weapon | Kuronami No Yaiba |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.